نشست مدیرکل زندانهای استان بوشهر با مدیرعامل پارس جنوبی

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر، طباطبایی مهر مدیر کل زندانهای استان بوشهر با دکتر موسوی مدیر عامل پارس جنوبی دیدار وگفتگو نمود.

این دیدار که در محل دفتر مدیر عامل پارس جنوبی برگزار شد ابتدا مدیر کل زندانهای استان ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات گزارشی از ستاد دیه استان ارائه نمود .وی گفت: با توجه به این که یکی از اولویت ها ورسالتهای کاری ما در اداره کل زندانهای استان ضمن تامین ونگهداری مددجویان واجرای برنامه های اصلاحی وتربیتی رعایت حقوق شهروندی ، تکریم ارباب رجوع و کرامات انسانی مددجویان وخانواده های آنان یکی از اولویت ها وضرورت های کاری ما می باشد که در همین راستا در ماه مبارک رمضان با برگزاری جشن های گلریزان تمام همکاران در ماه مبارک رمضان با تلاش وحرکت جهادی وخداپسندانه نسبت به جمع آوری کمک های نقدی خیرین ، مردم نوع دوست و مسئولین ونهادهای اجرایی اقدام می نمایند که انتظار داریم که پارس جنوبی وشرکتهای پتروشیمی مستقر در استان با کمک های خود به ستاد دیه استان همکاری نمایند تا شاهد آزادی زندانیان جرائم غیر عمد استان باشیم.

در ادامه سید اسماعیل موسوی مدیر عامل ستاد دیه استان گفت : رسالت ستاد دیه فرهنگ سازی واشاعه فرهنگ نوع دوستی ، گذشت وانفاق وجمع آوری کمک های نقدی خیرین ومردم نوع دوست می باشد که امیدواریم با همت وتلاش مردم نوع دوست استان ، خیرین و پارس جنوبی امسال بتوانیم ۱۲۷نفر زندانیان جرائم غیر عمد استان را آزاد وبه آغوش خانوادهایشان بپیوندیم .

مدیر عامل ستاد دیه استان افزود : با آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد هم خانواده مددجو وهم خانواده شاکی مشکلاتشان حل می گردد چرا که با زندانی شدن سرپرست خانواده آسیب های اجتماعی زیادی آنان را تهدید می نماید.

سپس شکرالهی رئیس دادگستری شهرستان عسلویه ضمن تشکر از مدیر عامل پارس جنوبی گفت : کمک به هم نوع و اقشار نیازمند وآسیب پذیر جامعه یکی از کارهای مهمی است که هم رضایت خداوند وهم رضایت خلق خداوند را در پی دارد که همه باید سعی نماییم تا کمک نماییم که زندانیان جرائم غیر عمد را از زندان آزاد نماییم . زیرا این افراد اغلب از روی ناخواسته وارد زندان گردیده اند .

در ادامه این نشست دکتر موسوی مدیر عامل پارس جنوبی ضمن قبولی طاعات وعبادات وخوش آمد گویی گفت: کار شما در این ماه پرخیرو برکت که ماه بندگی وماه مهمانی خدا میباشد که با جمع آوری کمک های مردمی باعث می شود که زندانیان جرائم غیر عمد که جای آنان در زندانها نمی باشد را از زندان آزاد می نمایید. زندانیانی که به خاطر مهریه ، نفقه ، تصادف وجرائم مالی میباشند اگر در زندان نگهداری شوند هم برای خود وهم برای خانواده های آنها آسیب زا می باشد که در همین راستا امیدوارم خداوند بزرگ کمک کند که بتوانیم با همکاری شرکت های پتروشیمی و سایر صنایع مستقر در استان به ویژه عسلویه کمک شود تا گوشه ای از مشکلات این افراد را مرتفع نماییم . گفتنی است در این نشست سلامی رئیس مرکز خدمات اجتماعی ومراقبت بعد از خروج و کارشناس ستاد دیه وعمرانی مشاور جوان مدیر کل ومسئول روابط عمومی اداره کل زندانهای استان و عوض زاده مدیر روابط عمومی پارس جنوبی  نیز حضور داشتند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*