نشست دادستان و دادیاران دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان بوشهر در زندان مرکزی بوشهر

           به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر، حسن پور دادستان دادسرای عمومی وانقلاب بوشهر به همراه دادیاران دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان بوشهروقاضی ناظربرزندان با مددجویان زندان مرکزی بوشهر دیدار نمودند.

در این نشست که در نمازخانه این مرکز برگزار شد، کلیه مددجویان اندرزگاه ها که پرونده قضائی آنها مربوط به شهرستان بوشهر بود، مسائل و مشکلات قضائی و اداری خود را با قضات مربوطه در میان گذاشته و ایشان نیز با سعه صدر به درخواست های مددجویان توجه و دستورات لازم را در راستای حل مسائل قضائی آن و جلوگیری از اطاله دادرسی صادر نمودند.

خزری، رئیس زندان مرکزی بوشهر نیز در این نشست ضمن تشکر از حضور دادستان و دادیاران شهرستان بوشهر گفت: هدف از این نشست رسیدگی به درخواست های قضائی مددجویان   می باشد و در طول سال این نشست ها مرتب بصورت دوره ای و مناسبتی انجام می شود.

خزری افزود: در این نشست که بسیاری از مددجویان درخواست های خود را بصورت حضوری ارائه نمودند و دادستان و دادیاران محترم نیز با مدنظر قرار دادن رأفت اسلامی و همچنین آغاز سال نو در خصوص خواسته ها و رفع مسائل قضائی آنها دستورات لازم را صادر کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*