مدیر ستاد اقامه نماز استان بوشهر گفت : اداره کل زندانهای استان، برترین جایگاه ستاد اقامه نماز را دارا می باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر، در دیدار صمیمی دبیر ستاد اقانه نماز استان با طباطبایی مهر مدیر کل زندانهای استان، حجت الاسلام والمسلمین خشنود مدیر این ستاد ضمن تبریک انتصاب طباطبایی مهر به این سمت گفت : این اداره کل در بین دستگاه های اجرایی استان برترین جایگاه را در امر اقامه نماز دارا می باشد که موجب مباهات مسئولین بوده و جای شکر دارد که نماز در زندانهای استان بوشهر یک اولویت  و ضرورت شناخته می شود. وی هم چنین از برگزاری دوره های آموزشی با محوریت مفاهیم و معانی انسان ساز نماز یاد کرد و گفت : با حضور مدرسین با تجربه و متخصص از مرکز تخصصی نماز قم سعی خواهیم کرد دوره های آموزشی کوتاه مدتی ویژه مخاطبین زندانها برگزار کنیم. مدیر ستاد اقامه استان رویکرد نمازمحوری را در زندانها ستودنی خواند و ابراز داشت : بی شک تلاش دبیر و سایر اعضاء ستاد اقامه نماز زندانهای استان نقش مؤثری در ترویج و توسعه فرهنگ نماز داشته است و این ناشی از نماز باوری آنها در عرصه اصلاح و تربیت می باشد.

هم چنین در این دیدار طباطبایی مهر مدیر کل زندانهای استان ضمن ابراز امیدواری جهت ترویج نماز و توسعه فرهنگ متعالی آن در سطح جامعه گفت : زینت و حیات معنوی یک فرد مسلمان در گرو نماز و قرآن اوست زیرا با نماز و قرآن است که در مسیر و صراط مستقیم می توان حرکت کرد و بر ناهنجاریها و پلیدیها فائق آمد. وی هم چنین به شیوه های دعوت به نماز در زندانها اشاره کرد و گفت :  حضور روحانیون توانمند در کنار کارکنان دلسوز زندانها بستر مناسبی را جهت اقامه نماز جماعت در سه وعده فراهم نموده و تلاش ما نیز معطوف بر پوشش حداکثری مخاطبین جهت شرکت در صفوف نماز جماعت می باشد. طباطبایی مهر در ادامه افزود : نیاز معنوی همه گروههای هدف می طلبد بصورت جهادی در امر آموزش و تبلیغ نماز اقدام کنیم.وی همچنین محور تمام برنامه های فرهنگی و تربیتی درون زندانها را نماز و قرآن دانست.

گفتنی است در این دیدار حاجیانی معاون ستاد اقامه نماز استان و علیرضا میر رییس اداره سلامت،اصلاح و تربیت و عمرانی مسئول روابط عمومی اداره کل زندانهای استان  حضور داشتند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*