محمدرضا اوستاد ، رئیس اداره زندان مرکزی بوشهر : محیط زندان ، با توجه به پتانسیل موجود ، محیطی مناسب و مساعد جهت آموزش های فنی و حرفه ای می باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر،به منظور تقویت تعاملات ، بازدید از فعالیت های اشتغال و حرفه آموزی و تجهیز کارگاه آموزشی تازه تکمیل شده جوشکاری زندان مرکزی بوشهر روشن قیاس مسئول اشتغال وحرفه آموزی اداره کل زندانهای استان ، مکاری پور ، معاون مرکز شماره ۳  آموزش های فنی و حرفه ای شهرستان بوشهر به همراه احدی از کارشناسان آن مجموعه ، در این زندان حضور یافت .

در این بازدید ، ضمن بررسی وضعیت مربیان فنی معرفی شده به زندان ، با حضور در کارگاه تازه تکمیل شده جوشکاری ، به منظور تجهیز امکانات ، تمهیدات لازم اندیشیده شد .

محمدرضا اوستاد ، رئیس اداره زندان مرکزی بوشهر ، در این خصوص گفت : مهمترین دلیل ایجاد جرم در جامعه بیکاری بوده و چنانچه فرد زندانی بتواند در محیط زندان ، حرفه مورد علاقه خود را بیاموزد ، می تواند برای دوران پس از آزادی امیدوار و بلافاصله بعد از خروج از زندان وارد بازار کار گردد.

وی افزود : در محیط زندان ، نیروی لازم و وقت کافی برای این مهم فراهم بوده و جامه عمل پوشاندن به این مقوله هم برای فرد و هم برای جامعه مفید و موثر می باشد

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*