دیدار معاون زندان دشتی با رئیس جدید اداره فنی و حرفه ای این شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر، در راستای توسعه برنامه های فنی و حرفه آموزی و اشتغالزایی در میان زندانیان ، ابراهیم فقیه معاون زندان دشتی در معیت حجت الاسلام فقیه مسئول واحد فرهنگی از اداره فنی و حرفه ای بازدید نمودند.

سپس در محل کار کاشفی رئیس جدید سازمان فنی وحرفه ای این شهرستان حضور یافتند و ضمن تبریک به ایشان توفیق روز افزون را در جهت خدمتگذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای وی خواستار شدند و در راستای تعامل هرچه بیشتر با این اداره جلسه مشترک برگزار کردند .

در ابتدای این دیدار کاشفی رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان دشتی ضمن ابراز خرسندی از حضور معاون و مسئول فرهنگی زندان دشتی در اداره فنی و حرفه ای گفت:از ابتدای سال جاری،تمام تلاش این مجموعه بر این بوده که با همکاری و همفکری کلیه پرسنل بتوانیم خدمات شایانی را به مددجویان ارائه دهیم .

 ابراهیم فقیه معاون زندان دشتی نیز بر ضرورت حرفه آموزی و نقش آن در کاهش آسیب تاکید کرد و ابراز امیدواری نمود در سال جاری با برنامه ریزی صحیح و اصولی زمینه آموزش را در رشته های مختلف با همکاری فنی و حرفه ای برای مددجویان این زندان فراهم نمائیم .

ایشان ظرفیت گسترش برنامه های فنی و حرفه آموزی در زندان دشتی را بیش از آنچه که در حال برگزاری میباشد دانست و بیان داشت : مددجویان استقبال بسیار خوبی از برنامه های فنی و حرفه ای می نمایند اما متاسفانه به دلیل کمبود فضای فیزیکی نمی توان تمامی متقاضیان را در این برنامه ها شرکت داد .

دیدار معاون زندان دشتی با رئیس جدید اداره فنی و حرفه ای این شهرستان

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*