دیدار رئیس و کارکنان اداره زندان شهرستان دشتی با فرمانده انتظامی شهرستان

رئیس اداره زندان شهرستان دشتی و تعدادی از کارکنان این زندان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با فرماندهی و پرسنل انتظامی شهرستان دیدار نمودند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر ، آزادی نژاد رئیس زندان دشتی در این دیدار ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به فرماندهی و پرسنل منطقه انتظامی دشتی گفت : تعامل بسیار مثبت و سازنده ای با مسئولین شهرستان داریم و بر این باوریم به تنهایی نمی توان مشکلات پیش رو را به نحو مطلوب رفع کرد و نیاز به همکاری و تعامل سازنده و مثبت با سایر نهاد ها و دستگاههای شهرستان هستیم  مخصوصا در مقوله امنیت  نیازمند همکاری و هم فکری دستگاههای نظامی و امنیتی شهرستان هستیم .

وی زندان را آبستن هرگونه حوادث دانست و گفت: از آنجائیکه امنیت زندانها امنیت جامعه است و همه ارگانهای ذیربط یاید در تامین زندانها کوشا باشند جامعه زندانبانی نیازمند همکاری های بیش از پیش نیروی انتظامی است .

ایشان همچنین خاطر نشان نمودند : پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی ، تلاش در تضمین سلامت و آسایش جامعه و تسهیل در امنیت روانی و اجتماعی مردم از اهداف مشترک دو دستگاه بوده و بر تعامل و همکاری موجود و تلاش در ارتقاء تعاملات فی مابین تاکید شد .

سرهنگ صیادی فرمانده انتظامی شهرستان نیز این دیدارها را بسیار سازنده دانست و از حسن همکاری اداره زندان با نیروی انتظامی شهرستان تقدیر و تشکر کرد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*