دیدار رئیس و مسئولین زندان دشتی با امام جمعه شهرستان بمناسبت اعیاد شعبانیه

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان بوشهر ، دادور آزادی نژاد رئیس اداره زندان شهرستان دشتی به همراه مسئولین زندان دشتی با حجه الاسلام والمسلمین مصلح نماینده ولی فقیه در شهرستان و امام جمعه خورموج دیدار و گفتگو کردند .

در ابتدای این دیدار آزادی نژاد رئیس زندان دشتی ، ضمن عرض تبریک سال نو و فرا رسیدن اعیاد شعبانیه ،  به ارائه گزارشی  از  عملکرد زندان دشتی در حوزه های مختلف های فرهنگی ، آموزشی ، بهداشت و درمان،قضائی و ستاد دیه پرداخت  وگفت : همکاران تلاشگر ما در مجموعه زندان دشتی با تعهد به نظام مقدس جمهوری اسلامی و اهداف متعالی سازمان ، شبانه روز در تلاشند تا وظیفه خطیر زندانبانی خودرا انجام دهند .

آزادی نژاد عنوان نمود : رویکرد فعالیت های زندانبانی اسلامی ، قرآنی و نماز محور است و ضمن تعامل با دستگاه های اجرایی شهرستان و نهادهای فرهنگی از ظرفیت و توان آنها در راستای بهبود فرایندکار استفاده می شود .

حجت الاسلام و المسلمین مصلح امام جمعه شهرستان دشتی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات پرسنل کادر و وظیفه آن مجموعه ، گفتند : زندانبانی شغلی دشوار و نیازمند توان روحیه‌ای قوی است و من تلاش پرسنل زندان را در این باب ارزشمند می‌دانم چرا که علاوه بر تامین امنیت جامعه و اصلاح مددجویان، اجر و پاداش بسیاری در درگاه خداوند متعال دارد .

وی با اشاره به ضرورت توجه به آموزه های قرآنی و اخلاقی ، نقش دین در سعادت بشر را خاطرنشان ساخت و افزود : برگزاری نمازهای جماعت ، کلاس ها و برنامه های قرآنی ، احکام ، عقاید و اخلاق ، نقش مهمی در تغییر بینش مجرمانه زندانیان دارد و لازم است از تلاش های ریاست ، کارکنان و مجموعه فرهنگی زندان که شبانه روزی در جهت تغییر بینش مجرمانه زندانیان تلاش می نمایند ، قدردانی نمایم .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*