دیدار رئیس زندان دشتی با فرماندار آن شهرستان به منظور پیگیری و اخذ اعتبارات لازم جهت توسعه زندان دشتی

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر ، به منظور پیگیری و اخذ اعتبارات لازم جهت توسعه زندان دشتی و همچنین رفع نواقصات زندان ، آزادی نژاد رئیس زندان دشتی با فرماندار این شهرستان دیدار کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر ، دادور آزادی نژاد رئیس زندان دشتی به منظور پیگیری و اخذ اعتبارات لازم جهت توسعه زندان و بررسی نواقصات و مشکلات زندان دشتی با حضور در محل کار فرماندار این شهر با ایشان دیدار نموده و جلسه ای با فرماندار تشکیل دادند .

در این دیدار آقای آزادی نژاد با تشریح عملکرد و برنامه های مختلف فرهنگی،آموزشی،اشتغال و حرفه آموزی اظهار امیدواری نمود با حمایت و پشتیبانی فرمانداری دشتی برنامه های بزرگی در زمینه اشتغال مددجویان اجرا شود .

ایشان ضمن اعلام وضعیت موجود زندان ، اقدامات انجام شده در نگهداری زندانیان مطابق با اصول حقوق شهروندی و کرامت انسانی و را تشریح نمود .

آزادی نژاد با اشاره به شروع ساخت فاز دو زندان این شهرستان با پیش بینی کلیه ظرفیتهای مورد نیاز نگهداری محکومین و مطابق با استاندارد های حقوق شهروندی و تناسب فضای های خوابگاهی ، بهداشتی ، آموزش و . می باشد خواستار مساعدت مجموعه شهرستان در تأمین بخشی از نیازها و اعتبارات لازم جهت پیشرفت هر چه سریعتر این پروژه شد .

حاج عبدالله نادری فرماندار شهرستان دشتی نیز ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات اصلاحی تربیتی صورت گرفته در مجموعه زندان دشتی آمادگی فرمانداری را در ارائه کمک و هماهنگی های لازم جهت اخذ اعتبارات لازم و برطرف نمودن کمبودها و کاستی های مجموعه زندانرا داد .

وی با بیان اینکه آرزوی قلبی ما نداشتن هیچ فرد زندانیست افزود:  برای بازگشت زندانیان به آغوش خانواده و جامعه ، زمینه حرفه آموزی و ایجاد اشتغال آینده برای زندانیان را در ایام تحمل دوران محکومیت فراهم نمائیم .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*