دیدار رئیس اداره زندان دشتی با دکتر بحرانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر، دادور آزادی نژاد رئیس اداره زندان شهرستان دشتی به همراه هلالیان مسئول حفاظت اطلاعات زندان با دکتربحرانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان  دیدار وگفتگو نمودند .

دادور آزادی نژاد رئیس زندان دشتی از چگونگی فرایند اجرای پذیرش تا نگهداری مددجویان در زندان دشتی سخن گفت و تصریح کرد : موضوع مهم بهداشت و درمان افراد جدیدالورود و همچنین درمان بیمارهای زندانیان جرائم مختلف بدون هیچ گونه تفاوتی برای کلیه افراد در نظر گرفته و حقوق شهروندی در این خصوص بطور یکسان اجرامی گردد .

ایشان در ادامه افزودند : استفاده از امکانات و تجهیزات سیار درمانی و بهداشتی شبکه بهداشت در موارد لزوم در محوطه زندان و اعزام نیروهای درمانی در مواقع ضروری به زندان از دیگر خواسته های این اداره است که امیدواریم با عنایت ریاست محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان این موارد محقق شود.

دکتر بحرانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیز ضمن خیرمقدم گفتند : در زندان‌ها افرادی که زندانی هستند دارای مشکلات ویژه‌ای هستند و باید بتوانیم مشکلات این افراد را مرتفع کنیم و بدون شک در زندان‌ها نیز باید به سلامت زندانیان توجه شود و مقوله بهداشت و درمان در زندان یکی از اولویت های کار مسئولان این اداره می باشد .

وی در ادامه افزود : شبکه بهداشت و درمان شهرستان در هیچ زمینه ای در خصوص کمک و یاری در خصوص اصلاح و تربیت افراد آسیب دیده و زندانیان کوتاهی نخواهد کرد و آنها را به عنوان قشری از مردم همین جامعه می داند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*