در آستانه فرا رسیدن سال جدید، خیرین بوشهری به یاری مددجویان محبوس در زندان شتافتند

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر، در واپسین لحظات سال ۱۳۹۶ خورشیدی، جهت آزادسازی مدجویان محبوس در زندان، خیرین بوشهری به مدد و یاری مددجویان زندان مرکزی شتافتند.

در همین راستا تعداد ۵ خیر با هزینه کرد مبلغ ۰۰۰/۳۴۰/۳۷ تومان و مختومه شدن ۹ پرونده، زمینه آزادی ۵ نفر از مددجویان را فراهم نموده که در آستانه سال جدید به آغوش خانواده بازگشتند.

قابل ذکر است یکی از این پرونده ها مربوط به قتل عمد بوده که مقدمات آزادی ششمین نفر نیز در حال فراهم شدن می باشد.

با پیگیری مداوم واحد های مددکاری و اعضای شورای حل اختلاف مستقر در زندان و دعوت از خیرین و شکات پرونده با حضور در زندان و همکاری صمیمانه واحد های قضائی استان در آخرین روز اداری سال ۹۶، تمامی پرونده مختومه و زمینه شادی مددجویان و خانواده های آنان فراهم گردید.

خزری رئیس اداره زندان مرکزی بوشهر در این خصوص گفت: زندان علیرغم سختی و مشقت های ظاهری، تاوان اشتباهاتی است که رخ می دهد و مجازات بی قانونی هایی است که به دیگران لطمه می زند و آزادی از قید و بند آن شیرین تر از آب و غذا در اوج تشنگی و گرسنگی می باشد.

وی افزود: خوشبختانه فرهنگ کمک به همنوع در بین خیرین شهر نهادینه گردیده  و همه ساله به مناسبت های مختلف به یاری مددجویان و خانواده های آنان می شتابند که امسال نیز در آستانه سال جدید، زمینه آزادی ۵ نفر از مددجویان را فراهم و شادمانی را به خانواده های آنان ارمغان نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*