دار رئیس و مسئولین زندان با حمادپور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان دشتی

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر،آزادی نژاد رئیس زندان شهرستان دشتی در معیت جمعی از پرسنل زندان با دادستان دادسرای عمومی و انقلاب این شهرستان در محل دادگستری دیدار و گفتگو نمودند .

در ابتدای این دیدار آزادی نژاد رئیس زندان دشتی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت مددجویان زندان ، اظهار داشت: با مساعدت و همکاری قضات می توان روند اصلاح و تربیت مجرمان را با شتاب بیشتری پیش برد .

رئیس زندان دشتی کاهش ورودی به زندان را یکی از عوامل مهم دستگاه قضایی خواند و اظهار داشت: یکی از وظایف دستگاه قضایی کاهش ورودی و جمعیت کیفری زندانیان است که امیدوارم قضات در این زمینه از لحاظ ورودی به زندان و همکاری در زمینه مرخصی ، اشتغال ، تخفیف مجازات و… جهت کاهش جمعیت کیفری زندانیان همکاری لازم را داشته باشند.

دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان نیز گفت : حقیقتا کار باید برای رضای خداوند تبارک و تعالی باشد و بنا بر آنچه شنیده ام اقدامات بسیار خوبی در زمینه های مختلف اصلاحی و تربیتی انجام گرفته و بدیهی است این مهم بجز با تلاش مستمر و جهادگونه رئیس محترم زندان و همکاران تحت امر  میسر و ممکن نخواهد بود .

حمادپور در ادامه ابراز امیدواری کرد که با تعامل بیشتر اقدامات بسیار خوبی در راستای کاهش جمعیت کیفری و در نتیجه اصلاح و تربیت زندانیان انجام گیرد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*