جلسه پرسش و پاسخ هشدار های امنیتی و حفاظتی مسئولین زندان مرکزی بوشهر با کارکنان وظیفه

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر، به مناسبت فرا رسیدن آغاز سال نو وشروع تعطیلات نوروزی جلسه پرسش و پاسخ با موضوع هشدار های امنیتی و حفاظتی کارکنان وظیفه با مسئولین زندان مرکزی بوشهر برگزار شد.

خزری رئیس زندان مرکزی بوشهر در این نشست ضمن تشکر از کارکنان وظیفه یگان حفاظت اظهار داشت: با توجه به اینکه دشمنان این نظام بیکار ننشته اند و از هر فرصت برای صدمه زدن به این کشوراستفاده خواهند کرد، باید همه کارکنان رسمی و وظیفه زندان آمادگی  لازم را در مقابل هرگونه تحرکات خرابکارانه یا ضد امنیتی در تعطیلات نوروزی داشته باشند و در این خصوص همه کارکنان را به هوشیاری لازم توصیه کرد.

وی گفت: با توجه به حساسیت های شغلی و مکانی، همه کارکنان وظیفه می بایست رعایت تمام نکات امنیتی و انتظامی را در دستور کار خود داشته باشند تا مبادا افرادی فرصت طلب در ایام تعطیلات نوروزی بخواهند نظم و امنیت زندان را تحت شعاع قرار دهند.  

خزری تاکید کرد: کارکنان وظیفه در خط مقدم هرگونه حوادث قرار دارند، پس لازم است همواره تمام حرکات و اقداماتی که در زندان صورت می پذیرد را زیر نظر داشته و در کمتر زمان لازم ضمن اطلاع رسانی دقیق تصمیم لازم نیز اتخاذ شود.

 شایان ذکر است، در این نشست کارکنان وظیفه نیز پرسش های مختلف خود را با رئیس و مسئولین زندان مطرح و ایشان نیز به آنها پاسخ های لازم را دادند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*