جلسه پرسش و پاسخ رئیس زندان با سربازان وظیفه زندان دشتی

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر، دادور آزادی نژاد رئیس زندان دشتی و حمزه احمدی فرمانده یگان حفاظت زندان طی جلسه ای با سربازان وظیفه در خصوص مشکلات و خواسته هایشان به بحث و تبادل نظر پرداختند .

در این جلسه آزادی نژاد ابتدا به استماع اظهارات سربازان وظیفه پرداخت و در خصوص خواسته ها و رفع مشکلاتشان قولهای مساعدی داد . وی در این جلسه پرسش و پاسخ به هوشیاری و دقت در انجام امورات محوله و مراقبت کامل از حوزه استحفاظی هنگام حضور در محل پاس مربوطه تاکید داشت  و قسمتی از تامین امنیت زندان را بر دوش آنان دانست.

ایشان همچنین  در ادامه گفتند: سربازان می توانند در راستای پیشرفت و آبادانی جامعه و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی نقش مهم و بسزائی را ایفا نمایند و بدون شک دوران سربازی ، زمان مناسبی برای خوسازی است .

وی در پایان از زحمات بی بدیل فرماندهان یگان این مجموعه بخاطر تلاشهای شبانه روزی که در جهت رفاه، آسایش، نشاط سربازان وظیفه می کشند قدردانی نمودند .

حمزه احمدی  فرمانده یگان زندان  نیز در این جلسه ضمن تاکید بر ارتقاء نظم و انضباط در بین سربازان وظیفه اذعان داشت: اهداف والای سازمانی و فعالیت های اصلاح و تربیت نه تنها برای زندانیان بلکه به صورت منسجم در بین سربازان وظیفه نیز اجرا می گردد .

ایشان با برشمردن وظایف اصلی سربازان وظیفه در زندان به نکات امنیتی مهمی از جمله هوشیاری در انجام ماموریتهای محوله عدم اعتماد بیجا به زندانیانخودداری از افشای اسرار اداره نحوه بکارگیری درست سلاح و مهمات و اشاره کرده و در پایان برای همه سربازان آرزوی توفیق خدمت صادقانه و موفقیت نمودند .

جلسه پرسش و پاسخ رئیس زندان با سربازان وظیفه زندان دشتی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*