تجدید میثاق پرسنل وظیفه اداره کل زندانهای استان بوشهر با شهدا و آرمانهای آنان در دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر؛ همزمان با دهه مبارک فجر پرسنل وظیفه اداره کل زندانهای استان بوشهر با حضور سرهنگ فرحناکی فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان و محمد چاهشوری فرمانده قرارگاه اداره کل در گلزار شهدای انقلاب اسلامی استان بوشهر و شهدای گمنام  حضور یافته و ضمنغبار رویی و گلباران قبور مطهر شهدا و برگزاری مراسم پر فیض زیارت عاشورا با آرمان های آن عزیزان سر افراز تجدید بیعت کردند.

سرهنگ رضا فرحناکی فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندانهای استان بوشهر گفت: تجدید میثاق با ارزش ها و آرمان های شهدا و بیعت مجدد با رهبر فرزانه انقلاب و پیوند ناگسستنی با ولایت از وظایف دینی و آرمانی همه ما سربازان ولایت است.

وی افزود: یکی از مهمترین ابزارهای مقابله با جنگ نرم دشمن، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و شناساندن شهدای جنگ تحمیلی به جوانان این مرز وبوم به عنوان الگو است.

 در ادامه محمد چاهشوری فرمانده قرارگاه اداره کل زندانهای استان بوشهر نیزگفت: خون شهیدان، باعث بقا و ماندگاری نظام اسلامی شد، پس همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید همواره در مسیر اهداف شهدا حرکت کنیم و به دنبال تحقق اهدافی باشیم که این عزیزان برای آن به شهادت رسیده‌اند.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*