برگزاری یک دوره کلاس آموزشی نحوه اعزام و بدرقه جهت پرسنل کادر و وظیفه زندان دشتی

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر ، در راستای افزایش ضریب امنیتی زندان و برابر تاکیدات فرماندهی محترم یگان حفاظت زندانهای استان و آشنایی پرسنل کادر و وظیفه با نحوه اعزام و بدرقه به مراکز درمانی و قضائی ، کلاس آموزشی با موضوع فوق در زندان دشتی برگزارشد .

به گزارش روابط عمومی زندان دشتی به نقل از رسول زندی لک سرپرست یگان حفاظت این زندان در جهت عملیاتی نمودن بخشنامه های فرماندهی یگان حفاظت زندانهای استان و در راستای طرح کاهش آسیب رفتارهای پرخطر و آموزش پرسنل کادر و وظیفه یک دوره کلاس آموزشی نحوه اعزام و بدرقه برای کلیه پرسنل مذکور زندان دشتی برگزار شد .

در حاشیه برگزاری این دوره دادور آزادی نژاد رئیس اداره زندان شهرستان دشتی گفتند : در جهت ایجاد روش یکنواخت و صحیح و اتخاذ تدابیر مناسب به هنگام انتقال و یا اعزام متهمین توسط مامورین یگان حفاظت و سایر واحدهای اجرایی و جلوگیری از شکست های حفاظتی و انتظامی در هنگام اعزام و بدرقه زندانیان ، کارگاه آموزشی آشنایی با نحوه اعزام و بدرقه جهت پرسنل کادر و وظیفه این زندان برگزار شد .

سرپاسیار دوم رسول زندی لک سرپرست یگان حفاظت زندان دشتی که مدیریت این کارگاه آموزشی را برعهده داشت  از اهمیت آشنایی سربازان وظیفه و پرسنل یگان حفاظت با نحوه اعزام و بدرقه زندانیان  به مراکز قضایی و درمانی و همچنین نحوه درست استفاده از دستبند و پابند و دیگر تجهیزات استفاده در بدرقه خبر داد و اظهار داشت :  این گونه آموزش ها موجب می شود که از بروز خسارات و لطمات جبران ناپذیری که از مسیر عدم آشنایی با وظایف ممکن است پیشامد نماید ، جلوگیری نمود .

وی اظهار داشت : تنها در صورت رعایت و اجرای دقیق موارد یاد شده از جانب مامورین اعزام و بدرقه می توان به یک اعزام بدون مشکل دست پیدا کرد .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*