برگزاری یک دوره کلاس آموزشی در سایه سار نهج البلاغه در اداره زندان دشتی

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر،، یک دوره کلاس آموزشی نهج البلاغه با عنوان ” در سایه سار نهج البلاغه “ویژه مددجویان اداره زندان دشتی برگزار شد.

در این دوره آموزشی که به مربی گری مسئول فرهنگی و روحانی زندان برگزار می گردد مددجویان با سیر اندیشه های متعالی مولای متقیان حضرت علی (ع) و ابعاد معنوی و عرفانی نهج البلاغه آشنا می شوند.

آزادی نژاد رئیس زندان دشتی ، درحاشیه اولین جلسه این کلاس با اشاره به شخصیت متعالی حضرت امیر (ع) ابراز داشت:” مولا علی نمونه و اسوه والای انسانی در تمام ادوار تاریخ است و تمام زندگی ایشان سراسر نکته ها و آموزه های اخلاقی، دینی و رفتاری است .

حجت الاسلام فقیه مسئول واحد سلامت ، اصلاح و تربیت زندان دشتی نیز گفت : نهج‌البلاغه را باید به جامعه هدف بشناسانیم و چه خوب است که با برگزاری دوره‌های آموزشی، زمینه‌های آموزش زندانیان فراهم شود .

ایشان افزود: ضرورت توجه به نهج‌البلاغه و آشنایی با مفاهیم آن ایجاب می‌کند که زندانیان با آن آشنا شوند و ان شاالله در دوره جدید
برخی از مباحث اخلاقی همچون ، چشم‌پوشی از اشتباهات دیگران، بلندنظری و همت ، گناه و آثار بد آن و …. مطرح و مورد بحث قرار خواهد گرفت.

برگزاری یک دوره کلاس آموزشی در سایه سار نهج البلاغه در اداره زندان دشتی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*