برگزاری کلاس آموزشی هشدارهای امنیتی و حفاظتی جهت پرسنل وظیفه زندان دشتی

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان بوشهردر راستای تکمیل برنامه های آموزشی و آگاه سازی پرسنل وظیفه و پیشگیری از آسیب در مجموعه زندان شهرستان دشتی ، کلاس آموزشی هشدارهای امنیتی و حفاظتی توسط مسئول حفاظت و اطلاعات زندان دشتی جهت پیشگیری از حوادث با حضور پرسنل وظیفه زندان دشتی برگزار گردید .

 

کانیک زاده رئیس اداره حفاظت و اطلاعات زندان دشتی هدف از تشکیل کلاس آموزشی را ارتقاء سطح آگاهی پرسنل وظیفه دانست و گفت: ارتقاء امنیت در زندانها از اهم اقدامات مطلوب در زندان بوده و می بایست رسالتی که به آنان واگذار شده به خوبی انجام دهند .

 

مسئول حفاظت اطلاعات زندان دشتی با تاکید بر نقش پیشگیری از وقوع جرم در کاهش جرایم و آسیب های اجتماعی گفت : آموزش مستمر و آگاه سازی یکی از بهترین شیوه های حفاظت از نیروهای انسانی است . سربازان وظیفه بخشی از نیروهای انسانی مفید و کار آمد زندانها هستند که در وظایف اعزام و بدرقه متهمان و محکومین و نگهبانی از اماکن زندانها نقش بسزایی دارند. آگاهی آنها از مخاطرات و آسیب ها یک لایه امنیتی در میان آنها و تخلفات ایجاد میکند .

 

دادور آزادی نژاد رئیس اداره زندان شهرستان دشتی نیز با تاکید بر این نکته که سربازان وظیفه در سنین جوانی هستند و امکان دارد در معرض آسیب های ناشی از محیط زندان قرار بگیرند و خدای ناکرده اغفال شده و مسیر زندگیشان منحرف شود گفت : این سربازان برداران و فرزندان ما و امانت هایی هستند که باید با آموزش و ارایه هشدارهای حفاظتی و اطلاعلاتی لازم آنها را نسبت به آسیب های در کمین آگاه سازیم .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*