برگزاری دوره آموزشی کمک های اولیه جهت پرسنل کادر و وظیفه زندان دشتی

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر ، دوره آموزشی امداد و نجات و کمک های اولیه ویژه پرسنل کادر و وظیفه با حضور کارشناس جمعیت هلال احمر شهرستان در زندان دشتی آغاز شد .

دادور آزادی نژاد رئیس اداره زندان شهرستان دشتی در حاشیه برگزاری این دوره آموزشی گفت : دوره های آموزشی طبق توافق و تفاهم نامه بعمل آمده بین جمعیت هلال احمر و زندان دشتی در راستای سیاست ها و اهداف سازمانی و فعالیتهای اصلاحی و تربیتی در جهت تشویق وترغیب پرسنل کادر و وظیفه به فعالیتهای عام المنفعه و ایجاد حس نوعدوستی وکمک به دیگران در مواقع بحران خواهد بود .

وی افزودند : در این دوره آموزشی که با همکاری جمعیت هلال احمر برگزار می شود پرسنل کادر و وظیفه با نحوه امداد و نجات و ارائه کمک های اولیه به مصدوم آشنا خواهند شد .

زندی لک سرپرست یگان حفاظت زندان دشتی نیز اظهار داشت : با رایزنی هایی که با اداره هلال احمر شهرستان داشتیم دوره جدید  کمک های اولیه جهت پرسنل کادر و وظیفه این زندان آغاز شد و ان شاالله دوره های جدید دیگر نیز در آینده جهت مددجویان و پرسنل کادر و وظیفه این زندان برگزار می گردد .

ایشان گفتند : در دوره آموزشی برگزار شده شرکت‌کنندگان با موضوعاتی از جمله ارزیابی بیمار و کنترل صحنه ، کمک‌های اولیه در خونریزی‌ها و شکستگی‌ها ، احیای قلبی، ریوی، مسمومیت و سوختگی و انسداد راه هوایی و آشنا شدند .

وی افزودند : این دوره به مدت ۱۶  ساعت در دو کلاس آموزشی ۱۵  نفره برگزار و در پایان دوره آزمون عملی و تئوری اخذ می شود و برای افراد قبول شده گواهینامه صادر می گردد  .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*