برگزاری دوره آموزشی احکام سطح ۲ باشرکت کلیه سربازان وظیفه زندان دشتی

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر، ، به منظور آشنایی پرسنل وظیفه با اصول و احکام دین ، دوره آموزشی احکام سطح ۲ توسط واحد فرهنگی و واحد حفاظت زندان باشرکت کلیه سربازان وظیفه زندان دشتی برگزار گردید .

در حاشیه برگزاری این دوره آزادی نژاد رئیس زندان دشتی با مهم ارزیابی کردن مقوله آموزش و بویژه آموزش احکام و عقیدتی در بین کارکنان و سربازان وظیفه گفت : سربازان زندان را جوانانی تشکیل می دهد که آینده کشور و نظام به دست آنها سپرده خواهد شد بنابراین باید در همه مقوله های آموزشی سربازان را در اولویت قرار داده و با استفاده از اساتید ، مربیان و روحانیون خبره دوره های مختلف آشنایی با مبانی دین ، اخلاق ، قرآن و نماز و همچنین مهارتهای اساسی زندگی را برگزار کنیم و سربازان فعال در این دوره ها را تشویق نماییم.

 ایشان بر شرکت سربازان وظیفه زندان در دوره های مختلف آموزشی و فرهنگی تأکید و گفت: سربازان وظیفه باید قدر این فرصتها و لحضات را دانسته و بر علم و آگاهی خود با شرکت در این دوره ها بیفزایند زیرا زمانی که خدمت آنها تمام شود چون وارد زندگی شده و تشکیل خانواده می دهند دیگر کمتر فرصت فراگیری و شرکت در این کلاسها را خواهند داشت.

شایان ذکر است آزمون پایانی این دوره در ابتدای آبان ماه برگزار می گردد و به هریک از افراد شرکت کننده گواهینامه پایان دوره آموزشی اعطاء می گردد .

برگزاری دوره آموزشی احکام سطح ۲ باشرکت کلیه سربازان وظیفه زندان دشتی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*