برگزاری دهمین کارگاه کنترل و کاهش آسیب خانواده مددجویان در زندان مرکزی بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر، دهمین کارگاه آموزشی کنترل و کاهش آسیب خانواده مددجویان در زندان مرکزی بوشهر برگزار شد. این کارگاه آموزشی با موضوع انحرافات اجتماعی فرزندان زندانیان توسط حجت الاسلام والمسلمین حسینی برگزار شد.

حسینی در این کلاس اظهار داشت: امروزه بر اساس تحقیقات و تجارب صورت پذیرفته، خود انسان است که مسیر خوشبختی یا فلاکت و بدبختی را برای خود رقم میزند، زیرا خداوند به انسان قوه درک و فهم عطا کرده تا نسبت به شرایط مختلف تصمیم درست و نادرست را اتخاذ نماید. وی گفت: امروز را ه نجات بشر از گرفتاری ها دنیوی  تمسک به قرآن کریم  واهل بیت (س) ودوری از گناه وتهذیب نفس است زیرا نفس سرکش انسان است که اورا به پلیدی ها وناهنجارها سوق می دهد وباعث گرفتاری ومشکلات دنیوی واخروی  می شود.

وی با بیان برخی روایات واحادیث  وجملات کلیدی از معصومین (س) گفت :  بکار گیری آنها در زندگی انسان نقش بسزایی دارد،  وبه خانواده ها توصیه های لازم را در خصوص حمایت از فرزندان و کیان خانواده در پرتو شعار دینی نمودند.

حجت الاسلام  والمسلمین حسینی در پایان با ترسیم جاده خوشبختی و بدبختی افزود: اگر سعی و تلاش شود که اصول و مبانی که در این مسیر ها تدوین و مشخص شده است، به طور صحیح شناسایی و عمل شود، قطعاً مسیر خوشبختی برای خانواده ها دست یافتنی است.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*