برگزاری آزمون پایانی فنی و حرفه ای در ۶ رشته جهت مددجویان و پرسنل وظیفه زندان دشتی

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر ، به منظور ارزیابی کارآموزان و اعطای گواهینامه پایانی دوره فنی و حرفه ای در رشته جوشکاری با قوس الکتریکی دستی E6 به تعداد ۳ نفر ، جوشکاری با قوس الکتریکی E8به تعداد ۳ نفر ، جوشکاری با قوس الکتریکی دستی E9  به تعداد ۳ نفر ، مهارت های اساسی زندگی به تعداد ۲۶ نفر ، بکارگیری HSE مقدماتی به تعداد ۱۵ نفر و برق ساختمان به تعداد ۱۵ نفر آزمون پایانی این دوره ها در بین مددجویان و  پرسنل وظیفه زندان دشتی در محل سالن ملاقات حضوری زندان برگزار گردید.

آزادی نژاد رئیس زندان دشتی در حاشیه برگزاری این آزمون گفتند : در راستای آموزش به مددجویان و  پرسنل وظیفه و سنجش میزان یادگیری کارآموزان در ۳ رشته لوله کشی لوله های پلیمری ، جوشکاری با فرایند قوس الکتریکی دستی و نقشه خوان صنعتی آزمون فنی و حرفه ای در بین سربازان در محل سالن ملاقات حضوری زندان دشتی برگزار گردید .

وی اظهار داشت : شرکت مددجویان و  پرسنل وظیفه در دوره های تخصصی فنی و حرفه ای سبب توانمندسازی آنان جهت اشتغال مفید پس از آزادی و اتمام خدمت مقدس سربازی و آماده سازی نیروی کار ماهر می گردد .

ایشان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین واحد اشتغال و فنی حرفه ای و با تاکید بر ماموریت های سازمان زندان ها ارائه خدمات آموزشی پیرامون رشته های فنی و حرفه ای گفت : حضور بی قید و شرط مددجویان و  پرسنل وظیفه در کلاس های آموزشی از جمله ی فعالیت هایی است که همه مسئولین زندان،تمام توان خود را در جهت ارتقای سطح کمی و کیفی این مهم بکار گرفته اند .

شایان ذکر است آزمون این دوره در ۳ رشته لوله کشی لوله های پلیمری ، جوشکاری با فرایند قوس الکتریکی دستی و نقشه خوان صنعتی برگزار گردید و در هر رشته تعداد ۱۶ نفر از پرسنل وظیفه و تعداد   از مددجویان این زندان در آزمون شرکت نمودند .

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*