برگزاری آزمون پایانی فنی و حرفه ای در ۲ رشته جهت پرسنل وظیفه زندان دشتی

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان بوشهر ، به منظور ارزیابی کارآموزان و اعطای گواهینامه پایانی دوره فنی و حرفه ای در رشته خواندن نقشه های تاسیسات برقی و سیم کشی و عیب یابی مدارهای پایه ساختمان ، آزمون پایانی این ۲ دوره در بین پرسنل وظیفه زندان دشتی در محل سالن ملاقات زندان برگزار گردید .

آزادی نژاد رئیس زندان دشتی در حاشیه برگزاری این آزمون گفتند : در راستای آموزش به پرسنل وظیفه و سنجش میزان یادگیری کارآموزان در رشته های خواندن نقشه های تاسیسات برقی و سیم کشی و عیب یابی مدارهای پایه ساختمان آزمون فنی و حرفه ای در بین سربازان این دوره در محل سالن ملاقات حضوری زندان دشتی برگزار گردید .

وی اظهار داشت : شرکت پرسنل وظیفه در دوره های تخصصی فنی و حرفه ای سبب توانمندسازی آنان جهت اشتغال مفید پس از اتمام خدمت مقدس سربازی و آماده سازی نیروی کار ماهر می گردد .

ایشان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین واحد اشتغال و فنی حرفه ای و با تاکید بر ماموریت های سازمان زندان ها ارائه خدمات آموزشی پیرامون رشته های فنی و حرفه ای گفت : حضور بی قید و شرط پرسنل وظیفه و مددجویان در کلاس های آموزشی از جمله ی فعالیت هایی است که همه مسئولین زندان،تمام توان خود را در جهت ارتقای سطح کمی و کیفی این مهم بکار گرفته اند .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*