بازدید معاون سلامت ،اصلاح وتربیت اداره کل زندانهای استان بوشهر از زندان مرکزی بوشهر به نیمه شعبان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان بوشهر،  حسینی معاون سلامت، اصلاح وتربیت اداره کل زندانها به همراه تنی چند  ازمسئولین ستادی  از اندرزگاه ها  زندان مرکزی بوشهربه مناسبت نیمه شعبان ومیلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) بازدید بعمل آمد.

حسینی ، در این بازدید ضمن تبریک میلاد امام زمان (عج) به مددجویان اظهار داشت: انتظار فرج توسط  شیعیان حضرت خودیک عبادت است و همه ما باید سعی کنیم به عنوان یک شیعه رفتاروکرداری داشته باشیم که موجبات رضایت آن حضرت که رضایت خداوند متعال است فراهم شود.

وی افزود: هرچند انسان در طول عمر خود باعث غفلت ومشکلاتی برای خودوخانواده اش می شود اما با اتکال به خداوند منان و پیروی از دستورات دین و معصومین (س) راه جبران آن میسر می شود وخداوند نیز خود، بنده نادم وپشیمانش را می بخشد.

زمانی رئیس حفاظت واطلاعات اداره کل زندانهای استان بوشهرنیز در این بازدید بیان کرد: بازدیدهای  مستمر ومداوم  باعث کاهش آسیب های اجتماعی و رفع مشکلات زندان ومددجویان می شود.

 وی گفت: رسیدگی به وقت ضمن اینکه باعث کاهش هزینه های مادی ومعنوی می شود ازهرگونه خطراحتمالی نیز جلوگیری بعمل می آید وکارکنان زندان را به بازدیدهای مکرر ازاندرزگاه ها سفارش کرد.

   نظری معاون اداره زندان مرکزی بوشهر نیزدراین بازید ضمن خیرمقدم به هیت بازدید کننده: گزارشی از فعالیت های صورت پذیرفته  درسال جدید برای پرکردن اوقات فراغت مددجویان وهمچنین برنامه ریزی  های که جهت حضور مسئولین قضایی انجام شده، به اطلاع ایشان رساند.

شایان ذکر است در این بازدید  تعدادی از مددجویان مسائل ومشکلات خود را بصورت حضوری ارائه نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*