بازدید مدیر کل زندان های استان بوشهر از زندان مرکزی بوشهر به مناسبت سال نو

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر، حمید رضا حیدری مدیر کل زندان های استان بوشهر به مناسبت سال نو از زندان مرکزی بوشهر بازدید بعمل آورد.

حیدری در این بازدید، از تمامی اندرزگاه های زندان مرکزی بوشهر بازدید و ضمن تبریک سال نو به مددجویان اظهار داشت: حضور مستمر مسئولین قضائی و تأمینی و تربیتی در زندان بسیار مثمرثمر بوده زیرا آنها از نزدیک با مسائل و مشکلات مددجویان مطلع و در همین خصوص تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

وی همچنین به مددجویان توصیه نمود: از مدت زمانی که در زندان بسر می برند نهایت استفاده در راستای باز اجتماعی و باز پروری خود بکار برند و از اوقات فراغت خود نهایت استفاده نمایند. مدیرکل زندانهای استان شرکت کلیه مددجویان دربرنامه های آموزشی وفرهنگی زندان ضروری ومهم دانست واین امر را زمینه جلوگیری از ورودمجدد مددجویان به زندانها دانست. گفتنی است درسال جاری این دومین بازدیدی هست که مدیرکل اززندان مرکزی بوشهروسایر زندانهای استان انجام داده است.

نظری معاون اداره زندان مرکزی بوشهر نیز در این بازدید ضمن خیر مقدم و تبریک سال نو، گزارشی از فعالیت های صورت گرفته شده به مناسبت تحویل سال نو و همچنین برنامه هایی که در راستای پر کردن اوقات فراغت مددجویان در ایام تعطیلات نوروزی تدارک دیده شده است را به اطلاع ایشان رساندند.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*