بازدید مدیر کل زندان های استان از زندان مرکزی بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان بوشهر،حیدری، مدیر کل زندان های استان بوشهر، به همراه ملاکی، رئیس اداره بازرسی و زمانی، مسئول حفاظت اطلاعات از زندان مرکزی بازدید کرد.

در این بازدید از فضاهای مختلف فرهنگی، ورزشی و آموزشی بازدید و نکات لازم را به عوامل مربوطه یادآوری نمود.

وی در این بازدید، رسیدگی به وضعیت پرونده ای، قضائی، فرهنگی، معیشتی، تفریحی و … مددجویان را به شدت مورد تاکید قرار داده و عنوان کرد: بیشتر افراد محبوس در زندان از قشر ضعیف و آسیب پذیر جامعه بوده که با حداقل امکانات، زندگی خود را به سختی می گذرانند و نیاز است جهت حمایت و رسیدگی به وضعیت این افراد همگی عزم جدی و راسخ داشته باشیم.

ایشان اضافه کرد: این افراد در حال حاضر به عنوان امانت در اختیار ما بوده و توقع و انتظار جامعه از زندان، تغییر الگوهای رفتاری آنان و بازگشت سعادتمندانه به جامعه می باشد، لذا ما در قبال این مسئولیت سنگین و خطیر، باید پاسخگوی نیازهای جامعه نیز باشیم.

وی همچنین به مددجویان توصیه نمود: از مدت زمانی که در زندان بسر می برند نهایت استفاده در راستای باز اجتماعی و باز پروری خود بکار برند و از اوقات فراغت خود نهایت استفاده نمایند.

نظری معاون اداره زندان مرکزی بوشهر نیز در این بازدید ضمن خیر مقدم ، گزارشی از فعالیت های صورت گرفته شده و همچنین برنامه هایی که در راستای پر کردن اوقات فراغت مددجویان دراین ایام تدارک دیده شده است را به اطلاع ایشان رساندند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*