بازدید فرمانده یگان حفاظت و رئیس حفاظت اطلاعات اداره کل زندانهای بوشهر از زندان دشتی

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر ، سرهنگ فاریابی فرمانده یگان حفاظت و زمانی رییس حفاظت و اطلاعات اداره کل با حضور در زندان دشتی از بخش های مختلف این زندان بازدید کردند .

سرهنگ فاریابی فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان بوشهر ضمن تبریک فرارسیدن ایّام پربرکت ربیع الاول گفت : رعایت مسائل اخلاقی و انضباط معنوی قاعده ای برای توجه و دقت در عمل به قوانین و مقررات آیین نامه انضباطی است که از جمله مواردی مانند : حضور به موقع، توجه در برگشت از مرخصی و عدم غیبت و نیز تأکید به جهت نداشتن بی انضباطی در یگان خدمتی برای یکایک سربازان ضروری است.

وی همچنین با تاکید برارائه آموزش های لازم به پرسنل وظیفه در خصوص آسیبها وتهدید های موجود در بازداشتگاه به منظور پیشگیری از جرایم وتخلفات ، اعزام بموقع آنان به مرخصی ، نظارت بر رفتار و مبادی ورودی و انجام بازرسی ها توضیحات لازم را ارائه نمود .

زمانی رئیس حفاظت اطلاعات اداره کل نیز گفتند : بدون شک حضور مسئولین حفاظت و اطلاعات اداره کل و زندان ها در جمع مددجویان و استماع از نزدیک مشکلات آنان میتواند در ریشه یابی آسیب های زندان و کاهش آنان موثر باشد .

دادور آزادی نژاد رئیس اداره زندان دشتی نیزبا اشاره به وضعیت زندان وکار سختی زندانبانی گفت: زمانی زندان خوبی خواهیم داشت که زندانبان خوبی هم باشیم آنچنان که همواره با شناسایی آسیبها ، از بروز مشکلات وتخلفات جلوگیری کنیم .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*