بازدید غیر مترقبه وشبانه مدیرکل زندانهای استان بوشهر اززندان دشتستان واردوگاه حرفه آموزی وکاردرمانی

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر ، طباطبایی مهر مدیر کل زندانهای استان بوشهر به صورت غیر مترقبه وشبانه  از زندان دشتستان و اردوگاه حرفه آموزی استان بازدید به عمل آورد .

در این بازدید عمرانی مشاور مدیر کل در امور جوانان و مسئول روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهرمدیرکل را همراهی نمود.

مدیر کل زندانهای استان ضمن حضور در افسر نگهبان خارج وپوسته داخلی زندان در جریان امور قرار گرفت وی با حضور درکلیه اندرزگاه ها با مددجویان به صورت چهره به چهره ملاقات وگفتگو نمود . مددجویان در این بازدید موارد و درخواست های خودرا با مدیرکل در میان گذاشتند.

طباطبایی مهر گفت : مددجویان باید از این فرصت به دست آمده از دوران تحمل حبس از تمامی برنامه های آموزشی ، فرهنگی ،هنری ، ورزشی وفوق برنامه که در زندان انجام می گیرد حضور فعال داشته باشند تا زمینه اصلاح وبازپروری خود را فراهم نمایند.

مدیر کل زندانهای استان رعایت حقوق شهروندی ، تکریم ارباب رجوع ،کرامات انسانی،کاهش جمعیت کیفری ، حمایت از خانواده مددجویان واجرای دقیق برنامه های اصلاحی وتربیتی را از اولویت های ضروری وکاربردی زندانهای استان عنوان نمود.

گفتنی است در ساعت پایانی این بازدید محمد رضا اوستاد سرپرست زندان مرکزی بوشهر وحیدری معاون زندان دشتستان نیز حضور یافتند. ضمنا این بازدیدبه مدت چهار ساعت به طول انجامید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*