بازدید رئیس دادگستری و دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان تنگستان از زندان دشتی

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر ، ریشهری رئیس دادگستری و حجت الاسلام فقیه دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان تنگستان ، با حضور در زندان دشتی از ضمن دیدار با مسئولین زندان ، با مددجویان حوزه قضائی تنگستان دیدار و گفتگو نمودند .

آزادی نژاد رئیس زندان دشتی ضمن احساس خرسندی از حضور قضات و مسئولین قضائی در زندان گفت: این بازدید ها در جهت رفع مشکلات قضایی و افزایش نشاط مددجویان  و بررسی مشکلات حضوری آن ها انجام می شود.

وی در ادامه ضمن بیان مشکلات قضایی مددجویان افزود : امیدواریم بتوانیم با تعامل و همکاری با مجموعه های قضایی استان گام موثری در جهت رفع مسائل و مشکلات مددجویان برداریم ، تا روند رسیدگی به پرونده ها با سرعت بیشتری صورت پذیرد و وضعیت قضایی انها مشخص شود.

ریشهری رئیس دادگستری شهرستان تنگستان نیز در این دیدار اظهار داشت : مسولین زندان اهتمام جدی در فراهم نمودن شرایط جهت اصلاح و تربیت زندانیان در مجموعه زندان داشته اند و امروز شاهد عملکرد خوب مجموعه زندان و مسولین واحدها بودیم.

ایشان افزودند : دستگاه قضایی در تلاش است تا از مجازات زندان به عنوان یک ابزار موثر اصلاحی و تربیتی و توانمندسازی زندانی برای فراگیری آموزه های موثر و مهارت های اساسی زندگی و بازگشت سعادتمندانه به جامعه استفاده کند تا وی پس از آزادی از زندان و ورود به جامعه به عنوان یک فرد مفید برای زندگی اجتماعی مورد استقبال مردم و افکار عمومی قرار گیرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*