بازدید رئیس دادگستری به همراه داستان شهرستان دشتی از زندان این شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر ، بازهوایی رئیس دادگستری به همراه حمادپور دادستان شهرستان ضمن حضور در بند و ملاقات چهره به چهره با مددجویان ،کاهش مشکلات قضایی مددجویان و رسیدگی به پرونده های قضایی آنها را مهم دانستند واز نزدیک در جریان مشکلات قضایی آنها قرار گرفتند .

آزادی نژاد رئیس زندان دشتی ضمن تقدیر و تشکر از حسن توجهات رئیس دادگستری و دادستان شهرستان گفت : زندان خود به تنهائی قادر به حل تمامی مشکلات خود نمی باشد مگر با همدلی و کمک مسئولین شهرستانی و علی الخصوص مراجع قضائی .

وی ابراز کرد  : هدف از زندانبانی اسلامی ، اصلاح و تربیت نفوس به خطا رفته است که این امر میسر نمی شود مگر با مسائل فرهنگی و تربیتی ، اشتغال و حرفه آموزی ، آموزشی و … که این مسئله در زندان دشتی با همکاری و تعامل با مراجع محترم قضائی علی الخصوص جنابعالی و دادستان محترم بسیار مهم می باشد .

بازهوایی رئیس دادگستری شهرستان دشتی در این دیدار اظهار داشت : مسولین زندان اهتمام جدی در فراهم نمودن شرایط جهت اصلاح و تربیت زندانیان در مجموعه زندان داشته اند و امروز شاهد عملکرد خوب مجموعه زندان و مسئولین واحدها بوده ایم .

وی در جمع مددجویان ضمن تسلیت به مناسبت ایام اربعین حسینی تصریح کرد : امروز وضعیت زندانها در حال حاضر به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی زندانبانی اسلامی است و  با زندانیان با رفعت اسلامی رفتار می شود که این می تواند در اصلاح و تربیت آنان تاثیر گزار باشد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*