بازدید بازپرس دادسرای شهرستان جم از زندان دشتی

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر، در راستای تسریع در رسیدگی به پرونده های قضائی ، ترابی بازپرس دادسرای شهرستان جم از زندان دشتی بازدید و با مددجویان مرتبط با حوزه قضائی ملاقات کرده و از نزدیک به مشکلات قضائی آنان رسیدگی کردند.

ترابی بازپرس شهرستان جم در خصوص مددجویان حوزه قضائی جم گفت : یکی از سیاستهای اساسی قوه قضائیه تسریع در اجرای احکام قضائی است و بر همین اساس تلاش فراوانی در دادسرای شهرستان جم برای تسریع در صدور آراء و اجرای قاطعانه احکام در حال انجام است و در این زمینه شاهد کاهش موجودی پرونده ها در اجرای احکام بودیم و این روند با جدیت ادامه پیدا خواهد کرد .

دادور آزادی نژاد رئیس زندان دشتی نیز بیان داشت: وضعیت بررسی شده توسط مراجع قضایی بسیار مطلوب و امیدوار کننده گزارش شد و امید است با حفظ روند رو به توسعه فعالیت های زندانبانی و تاثیرگذاری اقدامات تأمینی و تربیتی، اهداف ارزشمند سازمانی محقق گردند.

وی گفت: تعدد بازدید قضات و پیگیری های مسئولین زندانهای استان به منظور رفع مشکلات ، کاهش آسیب های پرخطر را به دنبال داشته است و قطعاً این فرایند پایدار و هدفمند تر دنبال می شود.

بازدید بازپرس دادسرای شهرستان جم از زندان دشتی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*