بازدید احمدی ، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان از زندان دشتی

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر ، در راستای تعامل و همکاری این زندان با مرکز بهداشت شهرستان , احمدی رئیس شبکه بهداشت و درمان و باغبانی کارشناس این مرکز از زندان دشتی بازدید کردند.

دادور آزادی نژاد رئیس زندان دشتی ضمن خیرمقدم به احمدی رئیس و باغبانی کارشناس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی از چگونگی فرایند اجرای پذیرش تا نگهداری مددجویان در این زندان سخن گفت و تصریح کرد : موضوع مهم بهداشت و درمان افراد جدیدالورود و همچنین درمان بیمارهای زندانیان جرائم مختلف بدون هیچ گونه تفاوتی برای کلیه افراد در نظر گرفته و حقوق شهروندی در این خصوص بطور یکسان اجرامی گردد .

ایشان با اشاره به تعامل خوب دو دستگاه , خواستار گسترش همکاری  پزشکان متخصص در کلیه زمینه ها اعم از آموزش بهداشت در بین زندانیان توسط کارشناسان مجرب و اقدامات مربوط به پیشگیری و ویزیت رایگان مددجویان توسط پزشکان متخصص در زندان از بیماری ها شد .

احمدی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی از بهداشت زندان بسیار ابراز خرسندی و تقدیر نموده و در خصوص حضور پزشکان متخصص  در هفته یکبار جهت ویزیت رایگان و بیماران و اختصاص اتاق مجزا در بیمارستان برای بستری مددجویانی که به بیمارستان اعزام می شوند قول مساعد داد .

وی در ادامه پیرامون تامین نیروی دندانپزشک ، برگزاری جلسات آموزشی بصروت ماهیانه برای مددجویان و سربازان وظیفه و بازدید های دوره ای منظم کارشناسان شبکه بهداشت درمان در جهت کنترل وضعیت سلامت آب ، بهداشت محیط ومطالبی را عنوان کردند و افزودند : بدون شک در هیچ زمینه ای در خصوص کمک و یاری در خصوص اصلاح و تربیت افراد آسیب دیده و زندانیان کوتاهی نخواهیم کرد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*