بازدیداعضای شورای قضایی و تعدادی از قضات استان از زندان مرکزی بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر ،به منظور گرامیداشت هفته قوه قضاییه و دیدار با مددجویان زندان مرکزی بوشهر ، حجه الاسلام بحرینی ، قائم مقام دادگستری استان ، حسن پور ، دادستان مرکز استان به همراه جمعی از قضات و اعضای شورای قضایی ، سید اسماعیل موسوی معاون سلامت ، اصلاح وتربیت ،سید محتشم حسینی معاون توسعه مدیریت ومنابع وجمعی از مسئولین واحدهای ستادی اداره کل زندانهای استان در این زندان حضور یافتند .

در ابتدای این دیدار ، در نشستی که در محل نمازخانه انجام گرفت ، حدود یکصد نفر از مددجویان با قاضی مربوطه به صورت چهره به چهره ملاقات و مشکلات قضایی و پرونده ای خود را مطرح ، سپس از اندرزگاه های جوانان ، نسوان و فضاهای فرهنگی و اصلاحی مانند سالن های ورزشی و کارگاهها بازدید کردند .

محمدرضا اوستاد ، رئیس اداره زندان مرکزی بوشهر ، که هیات بازدید کننده را همراهی می کرد ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دکتر بهشتی و تاکید بر تاثیر حضور قضات در بین زندانیان گفت : هماهنگی بین زندان و قضات ، نقش موثری در رسیدن به اهداف اصلاحی و تربیتی دارد .

وی افزود : هرچه میزان همکاری بین این دو مجموعه بیشتر باشد ، روند اجرای مجازات حبس ، اعطای تسهیلات و در نهایت اعمال اصلاح و تربیت در مسیر خود با سهولت بیشتری دنبال می شود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*