انعقاد تفاهم نامه همکاری با مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر ، تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره کل زندانهای استان بوشهر با مرکز تحقیقات وآموزش کشاورزی ومنابع طبیعی استان بوشهر منعقد گردید. طباطبایی مهر مدیر کل زندانهای استان بوشهر گفت: آموزش و ارتقای سطح مهارت زندانیان ، سازوکاری مناسب برای بازپروری و فراهم نمودن زمینه اشتغال می باشد  که در این راستا با بهره گیری حداکثری از ظرفیت های موجود در بخش کشاورزی ، تفاهم­نامه ای با مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر منعقد نمودیم.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب ، اظهار داشت: یکی از دغدغه ها مقام معظم رهبری ، عدم استفاده از ظرفیت های موجود در زمینه های مختلف می باشد که تمامی بخش ها بایستی با حرکت به این سمت سهم خود را هر چند کوچک در راستای حل مشکلات جوانان  بخصوص در عرصه اشتغال جوانان ادا نمایند.

وی گفت : توسعه آموزش های مهارتی و ایجاد انگیزه و تشویق مددجویان جهت اشتغال در بخش کشاورزی و استفاده حداکثری از ظرفیت های بومی بخش کشاورزی از اهداف این تفاهم­نامه می باشد .

طباطبایی مهر  در ادامه از توجه و تعامل مرکز تحقیقات و آموزش جهاد کشاورزی استان، تشکر و قدردانی کرد و اظهار امیدواری کرد بتوان با  توانمندسازی و ایجاد انگیزه کار در مددجویان  زمینه بروز آسیب های اجتماعی زندانیان را کاهش دهیم.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*