آزمون پایانی دوره فنی و حرفه ای در ۴ رشته در بین مددجویان زندان دشتی برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر ،به منظور ارزیابی کارآموزان و اعطای گواهینامه پایانی دوره فنی و حرفه ای در ۴ رشته آموزشی ، آزمون پایانی این دوره ها در بین مددجویان زندان دشتی در محل سالن ملاقات زندان برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهرستان دشتی ، در راستای آموزش به مددجویان و سنجش میزان یادگیری کارآموزان در رشته های بکارگیری hse  در صنایع مقدماتی ، بکارگیری hse  در صنایع پیشرفته ، دوره رعایت الزامات سلامت بهداشت و ایمنی در محیط کار صنعت ساختمان و دوره رعایت الزامات سلامت بهداشت و ایمنی در محیط کار برق آزمون فنی و حرفه ای در بین مددجویان این دوره در محل سالن ملاقات زندان دشتی برگزار گردید .

آزادی نژاد رئیس زندان دشتی ضمن اشاره به اهمیت اشتغال و حرفه آموزی در مدت زمان تحمل کیفر اذعان داشت : غنی سازی اوقات فراغت مددجویان و هدفمند کردن برنامه های آموزشی آنها از مهمترین دستاوردهای سازمان زندانهاست و در این راستا اشتغال و حرفه آموزی از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که با فراگیری آموزش های شغلی، آینده مددجو  پس از آزادی تحت تاثیر قرار خواهد گرفت و وی پس از آزادی امکان اشتغال در یکی از دوره های فرا گرفته را خواهد داشت.  

وی در ادامه با بیان اینکه عدم بازگشت مددجویان به زندان با آموزش رابطه مستقیم دارد،افزود : مددجویانی که در مجموعه اشتغال و فنی حرفه ای آموزش دیده اند عمدتا بازگشت مجدد به زندان نداشته اند و این از افتخارات مجموعه زندان ها است که با دیدگاه اصلاحی و تربیتی قدم در این راه گذاشته اند و خوشبختانه تا کنون موفق عمل کرده اند .

شایان ذکر است آزمون این دوره در ۴ رشته بکارگیری hse  در صنایع مقدماتی ، رشته بکارگیری hse  در صنایع پیشرفته ، رشته رعایت الزامات سلامت بهداشت و ایمنی در محیط کار صنعت ساختمان و رشته رعایت الزامات سلامت بهداشت و ایمنی در محیط کار برق برگزار گردید و  جمعا تعداد ۶۴ مددجو درآزمون شرکت نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*